Podpořte nás

Charita Vsetín by svoji činnost nemohla vykonávat v takovém rozsahu nebýt našich dárců, podporovatelů a dobrovolníků, bez lidí, kterým není lhostejná pomoc druhým.

QR kód Charity

Formy podpory

V naší Charitě jsme vděčni za pomoc ochotných dobrovolníků, kteří rozšiřují kvalitní profesionální péči našich zaměstnanců o další hodnoty, mezi které patří čas naplněný lidským zájmem o druhého člověka, nezištná pomoc dětem a mládeži ze sociálně vyloučeného prostředí, seniorům, lidem zdravotně i psychicky handicapovaným.

více

Budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete zorganizovat benefiční akci. Do pořádání akce se může zapojit téměř kdokoliv se zápalem pro dobrou věc a podpořit tak nejen naši Charitu Vsetín, ale i šíření myšlenky dárcovství a solidarity mezi lidmi. Může se jednat např. o benefiční koncert, aukci, sbírku, společenskou událost Vaší firmy, sportovní utkání, divadelní představení a mnohé další.

Pokud Vás tato možnost podpory charitních služeb oslovila, pak nás kontaktujte osobně, emailem či telefonicky - Charita Vsetín.

Za Vaší podporu zájem a pomoc děkujeme.

S našimi uživateli služeb tvoříme, procvičujeme paměť, jemnou motoriku, učíme se, čteme, vaříme, ošetřujeme je, poskytujeme jim zázemí, atd. Proto uvítáme a budeme vděční za každý Váš dar. Za jakou materiální pomoc budeme rádi, se dozvíte více

zde

Finanční dar je pro naši práci velmi důležitý a umožňuje nám být tu pro lidi, kteří nás potřebují. Pomáháme a pečujeme s láskou, respektem a úctou o všechny, ať jsou to senioři, osoby se zdravotním postižením anebo děti ze sociálně slabých či jinak znevýhodněných rodin. Finanční dar v jakékoliv výši, přináší finanční jistotu pro naši práci, vědomí lidské solidarity i závazek nezklamat důvěru Vaši ani lidí, o které pečujeme.

více