Nabídka našich služeb

Vyberte si z naší nabídky služeb

HLEDÁME

DOBROVOLNÍKY

 
 
klikni ZDE a získáš více informací

Veletrh neziskových organizací aneb Kde najdete pomoc?

Veletrh neziskových organizací aneb Kde najdete pomoc?

Charita Nový Hrozenkov ve spolupráci s Komunitním plánováním Města Vsetína pořádá v pondělí 8. dubna 2019 veletrh neziskových organizací. Jedná se o interaktivní prezentaci subjektů, které v regionu Hornovsacka poskytují seniorům a lidem s hendikepem své služby. Místem konání je Nový Hrozenkov, prostranství před kostele, v čase od deseti do sedmnácti hodin.

VELETRH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍKaždý z přibližně patnácti vystavovatelů bude na místě veřejnost seznamovat se svou činností. Místem konání je Nový Hrozenkov, prostranství před kostelem v čase od deseti do sedmnácti hodin. V rámci prezentačních stánků organizací bude k vidění například: simulace stáří a zrakových vad, ukázky canisterapie, doprava lidí s hendikepem či barometr nálady. Na vyzkoušení budou mechanické vozíky, polohovací lůžko, emoční karty, výměnný obrázkový komunikační systém, zátěžová deka, představí se různé workshopy, rukodělné dílny či fotografický koutek zaměřený na dobrovolnictví. Návštěvník bude mít možnost prohlédnout si unikátní bezbariérový autobus a sociální auto pro přepravu osob s omezenou pohyblivostí.

Mezi prezentujícími organizacemi budou například Naděje Vsetín, Centrum pro dětský sluch Tamtam, Vzdělávací a komunitní centrum Integra, Dětské centrum Zlín, Auxilium, Charita Vsetin, Iskérka, Centum Ačko, Adorea Dobrovolnické centrum Vsetín, Středisko rané péče Olomouc, Diakonie České církve evangelické, Adorea nebo Charita Nový Hrozenkov.           

 

 

Po skončení veletrhu bude následovat v hrozenkovském Lidovém domě talk show známého lanškrounského děkana, vypravěče a autora dvou knih Zbigniewa Czendlika.

Vladimíra Malinová, fundraiser, PR