Nabídka našich služeb

Vyberte si z naší nabídky služeb

HLEDÁME

DOBROVOLNÍKY

 
 
klikni ZDE a získáš více informací

Slavnostní otevření zahrady Charity Vsetín

Slavnostní otevření zahrady Charity Vsetín

V podvečer ve čtvrtek 4. října 2018 se konalo slavnostní otevření zahrady Charity Vsetín na Horním náměstí, jejichž část prošla renovací. Vsetínská skupina Kateřina Mrlinová & spol., zazpívali několik písní ze svého repertoáru a navodili slavnostní atmosféru k tomuto odpoledni.

Ke zhlédnutí byla výstava fotografií Roberta Goláně, která byla záměrně rozmístěna v prostorách celé zahrady. Návštěvnici tak mohli navštívit celý prostor, se kterým máme do budoucna další záměry například vybudovat vyvýšené záhony, nebo posezení s ohništěm apod. O zábavu nepřišli ani naši nejmenší návštěvníci, ti si zpříjemnili čas s paní Moravčíkovou a „Malováním na obličej Valašsko“. Hosté si pochutnávali na jedinečných dobrotách od studia Dezertiky.cz. Nebo slaných pochutinách paní Lucie Kohutové, která se zabývá psaním blogu o vaření. Na prodej byli také výrobky, které vytváří uživatelé služeb Charity Vsetín Camino sociální rehabilitace a stacionář Magnolie pro seniory.

Tímto dnem jsme se chtěli přiblížit široké veřejnosti. Představit jim naše služby a také plány a aktivity, které chceme v blízké budoucnosti realizovat. Jsme rádi, že jsme připravili bohatý program a ve spojení s krásným podzimním počasím bylo toto odpoledne opravdu vydařené.

Děkujeme panu Děkanovi Františku Králi za požehnání zahrady a všem dárcům a podporovatelům, bez kterých by se tento den nemohl uskutečnit. TRADIX UH a.s., Zahradnictví Clematis, Zahradní centrum Valašské meziříčí, Pila Zbránek, Hajdik a.s., Vsetínské noviny, Jalovec, město Vsetín, obec Ratiboř a Hošťálková, Dezertiky.cz, Lucie Kohutová, Malování na obličej Valašsko, Kateřina Mrlinová & spol., Robert Goláň – fotograf.

Zveme Vás také na další benefiční akce, které připravujeme k projektu

„POZNEJ NAŠI CHARITU Z JINÉ STRANY“.

Vstupenky jsou za symbolické ceny 130,- a jsou již v prodeji na kontaktech Charity Vsetín, případně je lze zakoupit na místě v den konání akce od 16 hodin.

Pomoc má mnoho tváří, proto Vám děkujeme za každou zakoupenou vstupenku.