Nabídka našich služeb

Vyberte si z naší nabídky služeb

Tříkrálová sbírka 2019

Charita Vsetín se letos opět zapojila do Tříkrálové sbírky. 

 

Všem dárcům děkujeme.

Charita Vsetín uspořádala předadventní Benefiční koncert na podporu renovace zahrady

Charita Vsetín uspořádala předadventní Benefiční koncert na podporu renovace zahrady

Chceme být blíže veřejnosti a zároveň renovujeme naši krásnou zahradu, která je rozvržena na několik etap. Proto jsme uspořádali několik benefičních akcí v uplynulých měsících. Jedním z nich byl právě Benefiční koncert na podporu renovace zahrady Ireny Budweiserové a Jakuba Racka, který byl k poslechu 24. listopadu v Římskokatolickém kostele Nanebevzetí Panny Marie.

Koncert byl zaměřený již k adventu a k potěšení lidí v období předvánočního shonu. Všude vládla velice příjemná atmosféra. Připravili jsme malé potěšení v podobě vánočních perníčků a teplého čaje. Vykouzlili jsme tak úsměv na tváři našich návštěvníků a přátel Charity již před začátkem koncertu. Lidé si celý koncert užili a chválili repertoár, který si paní Budweiserová s doprovodem přichystali.

Irena Budweiserová a Jakub Racek byli z celého projektu zahrada nadšení a drží nám palce.

Renovace zahrady je dlouhodobý projekt. Na jaře začneme s výstavbou pergoly a s další úpravou terénu. Celou zahradu budou moci v budoucnu využívat především naší uživatelé služeb. Ale také na ní bude pořádáno spoustu akcí pro širokou veřejnost. Od ledna připravujeme Charitní workshopy, které se budou konat v zimních měsících ve vnitřních prostorách Charity Vsetín a v teplejším období právě na nové zahradě. Další krásnou akcí bude Jarní Charitní jarmark.

Těšíme se z toho, že zájem u občanů o naši Charitu Vsetín roste. Lidé nás můžou hledat také na Facebooku nebo Instagramu pod jménem Charita Vsetín. Sledovat tak naše aktuality, naše služby, fotografie a sdílet je dál. Naše vize je S námi nejste sami …… a tohoto se chceme i nadále držet.

Přejeme Všem občanům klidný a radostný Vánoční čas.