Nabídka našich služeb

Vyberte si z naší nabídky služeb

Tříkrálová sbírka 2019

Charita Vsetín se letos opět zapojila do Tříkrálové sbírky. 

 

Všem dárcům děkujeme.

Dny duševního zdraví 2018

Dny duševního zdraví 2018

Začínající podzim nám zpříjemnila celorepubliková akce, která se koná k příležitosti Světového dne pro duševní zdraví. Významem téhle akce je za pomocí odborného a kulturního programu seznámit veřejnost s problematikou duševně nemocných.  Během svých skoro 30let se staly největší multižánrovou osvětovou kampaní o lidech s duševním onemocněním a duševním zdraví v České republice.

DNY DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ 2016

Dny duševního zdraví 2016

Dny/týdny duševního zdraví jsou celorepublikovou akcí konající se každoročně v termínu od 10. 9. do 10. 10. k příležitosti Světového dne pro duševní zdraví. Smyslem celé této akce je prostřednictvím kulturního a odborného programu informovat veřejnost o problematice duševně nemocných. Jedním z míst, které se tradičně připojuje k této akci je i město Vsetín.

Prezentace psychosociální rehabilitace Camino Vsetín na Ostravské univerzitě

představení Charity Vsetín a služby psychosociální rehabilitace Camino

Na pozvání paní  Mgr. Šárky Dořičákové se dne 25. dubna 2016 uskutečnilo na Ostravské univerzitě, fakultě sociálních studií, katedře sociální práce formou tutoriálu představení Charity Vsetín a služby psychosociální rehabilitace Camino.

 

Otevřeli jsme CAMINO ve Valašských Kloboukách

Otevřeli jsme CAMINO ve Valašských Kloboukách

Dne 4. února 2016 byla ve Valašských Kloboukách otevřena nová bezplatná služba Charity Vsetín - Camino sociální rehabilitace.

Ve Vsetíně proběhly akce na podporu osob s duševním omenocněním

Ve Vsetíně proběhly akce na podporu osob s duševním omenocněním

Charita Vsetín se již tradičně připojila k celostátní akci na podporu lidí s duševním onemocněním pod názvem Dny duševního zdraví, které proběhly ve dnech 1. až 8. října 2015. Centrum sociální rehabilitace Camino nabídlo v těchto dnech hned několik zajímavých činností pro širokou veřejnost, které se konaly v prostoru Centra nebo ve spolupracující Masarykově knihovně Vsetín.

Dny duševního zdraví - akce na podporu lidí s duševním omenocněním

Dny duševního zdraví

Světový den duševního zdraví připadá každoročně na 10. října. Tradice vyhlašování těchto  Světových dnů duševního zdraví v tento den, se zrodila v roce 1992 jako jedna z aktivit Světové  federace pro duševní zdraví.