Nabídka našich služeb

Vyberte si z naší nabídky služeb

Staň se králem!

Staň se králem!

Zveme účastníky Tříkrálové sbírky a nejen je na odpoledne plné her. Akce se koná v sobotu 15. 9. 2018 od14 do18 hodin v Areálu Jízdy králů v Kunovicích.
V rámci zábavného odpoledne proběhne pokus o zápis dočeské knihy rekordů. Prosíme všechny, aby s sebou vzali své koruny, budeme sčítat!!! Kdo žádnou nemá, může si ji na akci vytvořit (Oblastní charita Uherské Hradiště)

Místo: Areálu jízdy králů v Kunovicích
Termín: 15. 9. 2018, 14:00 — 15. 9. 2018, 18:00
Kategorie: Ostatní, Akce pro dobrovolníky, Akce pro veřejnost

Milí přátelé,

Staň_se_králemdovolujeme si Vás oslovit s pozváním k účasti na připravované akci pro rodiny s dětmi – Staň se králem, která je neobvyklá svým pojetím a nese s sebou hluboké poslání Tříkrálového koledování. Pod záštitou Oblastní charity Uherské hradiště akce proběhne dne 15. 9. 2018 od 14 do 18 hodin v Areálu jízdy králů v Kunovicích.

Program je pro všechny věkové kategorie, zvláštní místo v něm samozřejmě patří dětem. Pro všechny, kteří přijmou pozvání, je připraven bohatý program. Můžete se těšit na divadelní vystoupení, hudební koncerty, malou školu pantomimy, tvořivé dílničky a spoustu další zábavy. V rámci programu budou představeni výherci Tříkrálové fotografické soutěže. Celým odpolednem nás bude provázet David Vacke, herec Slováckého divadla. Každý zúčastněný, malý i velký tříkrálový koledník s korunkou, se bude podílet na zápisu o největší počet koledníků na jednom místě do České knihy rekordů.

 

Vaše další otázky vám rádi po telefonickém či e-mailovém kontaktu zodpovíme. 

Srdečně zdravíme z Oblastní charity Uherské Hradiště a přejeme Vám vše dobré!

Jitka Raclavská
PR Oblastní charita Uherské Hradiště
E-mail: Jitka.raclavska@uhradiste.charita.cz
Tel: 734 510 395